Do nas warto zadzwonić po pomoc !

 • Pomoc drogowa Świecko jest do Państwa dyspozycji każdy dzień w roku przez całą dobę . Nasza siedziba znajduje się w okolicach przejścia granicznego Świecko–Frankfurt/O.
 • Podczas kontaktu niech podadzą Państwo najważniejsze informacje : rodzaj pojazdu oraz typ awarii. Expresowa wycena przez telefon. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
 • +48 784 963 383

  Jeżeli korzystają Państwo ze smartfona, wystarczy kliknąć w przycisk „zadzwoń”
  zadzwoń

  O nas


  Uszkodzony pojazd? Pomoc drogowa Świecko , jest do Twojej dyspozycji przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta. Skontaktuj się z nami, a pomoc drogowa świecko stacjonująca przy granicy Polsko-Niemieckiej przyjedzie jak najszybciej to możliwe.

  Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług związanych z pomocą drogową. W przypadku awarii pojazdu nasza laweta przetransportuje pojazd z Niemiec do Polski , do warsztatu lub we wskazane przez Państwo miejsce. Gwarancja atrakcyjnych ceny oraz żadnych ukrytych kosztów.

  Zakres usług realizowany przez pomoc drogowa Świecko to przede wszystkim transport pojazdu z Niemiec – jesteśmy w stanie Państwu zaoferować transport nawet 5 osób wraz z pojazdem o maxymalnej masie nawet do 2500 kg.

  Autopomoc na terenie Niemiec – naprawiamy usterki , które można naprawić na miejscu awarii. Z przykładów takich awarii możemy wyróżnić m.in. : spaloną żarówkę , wyładowany akumulator , urwane ramki tablic rejestracyjnych , usterki elektrycznego hamulca ręcznego itp.
  Więcej
  • 5000000+

   Przejechanych kilometrów
  • Ponad 10

   Lat w biznesie
  • 7

   Autolawet
  • 8000+

   Zadowolonych klientów
  Nie zwlekaj! Wybierz numer +48 784-963-383 lub kliknij przycisk zadzwoń na smartfonie!
  zadzwoń

  Opinie naszych klientów z maps google o nas

  Nasza oferta dla wszystkich

  Przejrzyj i współpracuj z nami!

  Nasze aktualności

  Aktualności, informacje z trasy, ciekawostki

  • Pomoc drogowa Hannover – Transport Honda CBR 600

   07.01.2019, 17:25

   Witamy Państwa ponownie w naszych aktualnościach. Kolejnym zleceniem, które zostało zrealizowane przez pomoc drogowa Hannover oraz laweta Hannover jest transport pięknego motocykla Honda CBR 600 w ...

   więcej
  • Pomoc drogowa Berlin – Holowanie z Berlina

   07.01.2019, 15:35

   W zakładce aktualności będziemy sukcesywnie dodawać realizacje naszych zleceń. Dołożymy wszelkich starań żeby przedstawić Państwu od podszewki funkcjonowanie pomocy drogowej oraz pokazać ciekawe poja...

   więcej
  • Obowiązkowe wyposażenie pojazdu w UE

   04.09.2018, 13:36

   Żeby Państwa podróż przebiegła bez problemu polecamy zrobić podstawowy przegląd pojazdu (kontrola stanu opon wraz z kontrolą ciśnienia , poziom płynów eksploatacyjnych , stopień zużycia klocków hamulc...

   więcej
  • Jak określić swoją lokalizacje na autostradzie ?

   03.09.2018, 15:30

   W stresujących sytuacjach w szczególności na autostradzie warto wiedzieć w jaki sposób można określić swoje położenie. Pierwsze zdjęcie przedstawia kilometr autostrady niemieckiej. Takie słupki znajdu...

   więcej