O nas

Przedsiębiorstwo powstało w 2008 roku. Nasz zespół tworzą pracownicy znający języki obce (niemiecki, angielski) na poziomie zaawansowanym. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w rozwiązaniu kryzysowych sytuacji w sposób profesjonalny.

Dodatkowym atutem zespołu jest doświadczenie kierowców oraz znajomość mechaniki pojazdowej. Celem przedsiębiorstwa jest stały rozwój oraz poszerzanie kwalifikacji, żeby fachowo świadczyć dla Państwa usługi.Naszym motto jest zadowolenie klienta.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować Państwu warsztat na terenie Polski oraz diagnostykę komputerową wraz z opinią doświadczonego pracownika. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – pracujemy 24h/7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpieczny transport „pod adres” w przystępnych cenach.


W związku z doświadczeniem przedsiębiorstwa w imporcie aut z zagranicy oferujemy także możliwość wspólnego wyjazdu po samochód na terenie Polski oraz UE. Dysponujemy wiedzą (jakie dokumenty są niezbędne oraz na co zwrócić w nich uwagę) , doświadczeniem oraz sprzętem , który umożliwia ocenę stanu technicznego pojazdu. Dzięki perfekcyjnej znajomości języka technicznego niemieckiego oraz angielskiego jesteśmy w stanie zakupić Państwa wymarzone auto w rozsądnej cenie.Przekonaj się i zaufaj!

  • Warsztat w Polsce

    Współpracujemy ze specjalistycznymi warsztatami oraz hurtowniami z częściami nowymi i używanymi na terenie Polski.
  • Pełna dyspozycyjność

    Mogą Państwo dzwonić do nas w każdym dzień o każdej porze !
  • Naprawa na miejscu

    Wykwalifikowany personel jest w stanie pomóc Państwu także na miejscu awarii.